Klasik Yemek Odası

En Güzel Ev Dekorasyon Modelleri

Ev dekorasyon modelleri arasından sizlere zevkinizi yansıtacak öneriler sunuyoruz. Sırayla küçük püf noktaları sayesinde odalarınızı daha konforlu ve ferah bir hale getirebilirsiniz.

Oturma Odası: Herkesin kendine göre mükemmel oturma odası zevki vardır. Bu yaşam alanını daha ferah haline getirebilmeniz için sizlere 3 – 5 küçük önerilerimiz var. Özellikle herkes kendine özel tarzını mutlaka yansıtmalıdır. Ve kişi daya girer girmez kendini huzurlu hissetmelidir. Evler dışarıda bulunan kişiler tarafından oldukça cazip bir halde olmalıdır. Oturma odasının ilk önce rengine karar vermelisiniz. Parkelerinizi istediniz modelde seçmelisiniz. Halılarınızı özellikle kış için daha dikkatli seçmelisiniz. Bununla birlikte konforlu bir görünüm de olmalıdır. Kullanıcıların odalarını huzurlu ve konforlu olmaları için öncelikle zevklerini yansıtmalıdır.

Yasemin klasik berjer

Yasemin klasik berjer

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak: Mutfaklar her zaman bir evin en temel yeri olarak görünür. Mutfak tasarımı mutlaka mutfağın boyutuna göre yapılmalıdır. Sadece yiyecek hazırlanan yere mutfak denmez. Sıcak bir ortamın kurulacağı, güzel bir sohbet ile yemeklerin yenileceği bir ortamdır mutfak. Mutfaklarınızda kullanabileceğiniz sayısız aksesuarlar vardır. Ama bunu ilk önce bütçenize göre ayarlamalısınız. Bununla birlikte kendinize bu aksesuarları kullandığınızda nasıl hissettiğinizi sormalısınız. Bayanlara şunu belirtmek istiyoruz. Bir mutfağın bütün duvarları fayans olmasına gerek yoktur. Aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Örneğin; ahşap, tuğla, karton piyer vb. Gelişen teknoloji ile birlikte duvar kâğıtlarından bile yararlanabilirsiniz.

Klasik koltuk modelleri

Asalet klasik koltuk modeli

Yatak Odası: Şüphesiz evdeki her oda çok önemlidir. Ama özellikle yatak odası bir başka önemlidir. Kişiler için bir rahatlama odasıdır bir nevi. Yatak odanızı zevkinize göre dekore ederken mutlaka bu önerileri göz ardı etmemelisiniz. Odaya girdiğiniz zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmelisiniz. Dinlenebileceğiniz duvar renkleri ile sizi yormayan bir oda olmalıdır. Aydınlatma ise mutlaka kişilerin gözlerini yoracak ve ampul kadar ışık veren bir aydınlatma olmamalıdır. Bununla birlikte nasıl bir aydınlatma kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Çiftler tarafından en çok tercih edilen renk mavidir. Çünkü mavinin psikolojik olarak rahatlatma etkisi yapılan araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. Renklerin psikolojik etkilerini belirleyerek yatak odanıza göre renk seçebilirsiniz.

avize modelleri

Altı mumlu klasik şamdanlı avize

Benzer Konular

Klasik Takımlarda Keyifli Sofralar

Klasik Takımlarda Keyifli Sofralar

Evlerin salon bölümlerinin olmazsa olmazlarından biri koltuk takımı biri de yemek odası takımıdır. Özellikle evde...

Evler için Geleneksel Bir Fikir  “ Sedir Takımları “

Evler için Geleneksel Bir Fikir “ Sedir Takımları “

Evlerinizde geleneksel bir alan mı yaratmak istiyorsunuz? Böyle bir düşünceniz bulunuyorsa sedir takımları kullanabilir, hem...

Avangarde Yatak Odası Takımlarında Moda

Avangarde Yatak Odası Takımlarında Moda

Ev mobilyalarına bakıldığında yatak odası mobilyaları oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü yatak odaları insanların...

Fiskos Takımlarında Klasik Çizgi

Fiskos Takımlarında Klasik Çizgi

İnsanların sosyal yaşamlarını geçirmekte oldukları bazı alanların kaliteli ve iyi bir atmosfere sahip olması önemli...

Klasik Koltuk Takımları Yeni Yıla Hazır

Klasik Koltuk Takımları Yeni Yıla Hazır

Klasik modellerin mobilyalar arasındaki yeri her zaman ayrıdır. Klasik mobilyalar her zaman şıklığın ve asaletin...

Yorum YazınTime limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Copyright © 2013-2014 KlasikYemekOdasi.Com
Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır.

Yukarı
You might also likeclose